X

CAST AJANS

CAST AJANS

Microp Production cast ajans 2005 yılından beri yapımcı ve oyunculara hizmet sunan bir firmadır. Günümüzde oyunculuk ve modellik mesleğinin daha da popülerleşmesiyle birlikte birçok insan bu mesleklere ilgi duymaya başladı. Bu aşamada kişilerin yapması gereken ilk olarak bir cast ajans bünyesine başvuru yapmak olacaktır. Cast ajans sizi en doğru yönlendirecek olan kurumdur. Oyuncuların yanı sıra, sektöre yabancı, herhangi bir deneyimi olmayan kişiler için doğru bir tercih olacaktır. Web sitemiz üzerinden başvurularınızı göndererek bize ulaşabilirsiniz. Cast direktörümüzün onayından geçen başvurular için randevu tarihi belirlenerek bir ön görüşme sağlanmaktadır. Yapılan ön görüşmede oyunculuk veya modellik düşünen kişilerin bu işe uygunluğuna bakılarak karar verilmektedir. Oyunculuk eğitimi almış veya alabilecek kişiler bizim ilk tercihimiz olacaktır.

 

Oyunculuk veya modellik mesleği kesinlikle eğitim alınmadan yapılacak meslekler değildir. Hatta diğer mesleklere oranla daha fazla eğitim gerektirmektedir. Oyuncu topluma ayna tutan bir sanatçıdır. Bu sebeple her alanda kendinizi geliştirmelisiniz. Yeteneğiniz olabilir ancak bu iş için teknik bilgiler de gereklidir. Örneğin; kameraya bakış açınız bunun yanı sıra diksiyonunuzu, jest ve mimiklerinizi de iyi kullanmayı bilmelisiniz.

 

Tabi ki de oyunculuk eğitimi bunlarla da sınırlı kalmayacaktır. İleri düzeyde bir oyuncu olmak için eğitime uzun süre devam etmeniz gerekmektedir. Bu mesleği icra ettiğiniz süre boyunca öğrenmeye açık bireyler olmanız sizi mesleki açıdan üst seviyelere taşıyacaktır. Kaliteli bir cast ajans sizi eğitim alanında da doğru yönlendirmelidir ve gerekli desteği vermelidir.

 

Her işin bir zorluğu vardır ancak hiçbir başarı kolay elde edilmiyor. Gereken emeği vererek çalışırsanız karşılığını mutlaka alacaksınız. Bir cast ajans olarak sizi televizyonun renkli dünyasına profesyonel bir şekilde dahil etmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Cast ajans kadromuzda kayıtlı olan profesyonel oyuncu ve yeni yüzlerimizi bu süreçte birçok projeye kazandırdık. Yer aldığınız projelerde size en uygun ortamda çalışma imkanı vermekteyiz. Yediden yetmişe herkesin tercihleri arasında olan cast ajansımız sizi sağlam adımlarla sektöre hazırlayacak niteliktedir. Bünyemizde yetiştirdiğimiz oyuncular birçok projede yeteneğini sergileme fırsatı bulmuştur. Sizin başarınız bizi de ayrıca mutlu etmektedir. Siz de ekranlarda şansınızı denemek için online başvuru yaparak bize ulaşabilirsiniz.