X

CAST AJANS

CAST AJANS

Oyunculuk ve modellik yapmak isteyen herkes için ilk adım bir cast ajans bünyesine başvuru yapmak olacaktır. Size en uygun yönlendirmelerle televizyon dünyasına dahil edecek olan kaliteli bir cast ajans tercih ederek ilk adımı atabilirsiniz. Microp Production hem oyunculuk hem de modellik alanında hizmet vermektedir. Fiziğine ve duruşuna güvenen adaylar modellik başvurusunda bulunabilirler. Oyunculuk yeteneğinin olduğunu düşünen ve bunu geliştirmek isteyen oyuncu adayları da bizi tercih edebilirler.

 

İlk yapmanız gereken web sitemizde bulunan online başvuru formunu doldurmak olacaktır. Bu aşamadan sonra yaptığınız başvurular cast direktörlerimiz tarafından incelenerek uygun olan kişilere ekibimiz tarafından dönüş sağlanacaktır. Ajansımızda yapılacak olan ön görüşme sonrasında onay aşamasından geçen kişilere profesyonel cast çekimleri yapılarak kadromuza dahil edileceklerdir. Ekran önünde her yaştan yeni yüz oyunculara ihtiyaç bulunmaktadır. Ayrıyetten katalog çekimleri için uygun olan çocuk ve yetişkin adaylar da şansını deneyebilirler. Kaydı oluşturulan adaylar için proje sunumları gerçekleştirilecektir.

 

Burada en önemli konu oyuncu ve model adaylarının başvuru yapacağı cast ajansı iyi araştırıp bilgi sahibi olmalarıdır. Kaliteli ve tecrübeli cast ajans tercih ederek kariyerinizde önemli bir yere sahip olabilirsiniz. Gerek firmamızda gerekse set ortamında oyuncu ve oyuncu adaylarına en uygun şartlar altında çalışma imkanı vermekteyiz.

 

Bu imkanları sağlayamayan cast ajansları olsa da işini severek yapan kurumlarda mevcut. Var olduğumuz süreç içerisinde birçok projede adımızdan söz ettirdik. Oyuncu portföyümüzün çeşitliliği sayesinde yapım firmalarının ilk tercihi olmamız bizi daha da üst seviyelere taşımaktadır. Siz de doğru bir cast ajans seçerek televizyon sektörüne ilk adımı atabilirsiniz. En önemlisi de iyi bir cast ajans oyuncuların isteklerini göz ardı etmemeli ve oyuncuları iyi anlamalıdır. Karşılıklı güven ortamı içinde çalışmak hem oyuncu ve cast ajans için büyük önem taşımaktadır.