X

CAST AJANS BAŞVURU

CAST AJANS BAŞVURU

Cast ajans dizi, sinema ve reklam projeleri için yapım firmalarına oyuncu temin eden kurumdur. Günümüzde özellikle televizyon dizilerinin artışa geçmesiyle birlikte, bu sektöre talep de fazlalaştı. Fazlalaşan projelerle birlikte yapım firmaları özellikle yeni yüz arayışı içine girdiler. Oyuncu olmak isteyen kişiler bu sebeple ilk olarak kaliteli ve güvenilir bir cast ajans tercih etmelidir. Biz 25 yıllık tecrübemiz ile sizi televizyon sektörü içinde iyi bir konuma taşımayı hedefliyoruz. Cast ajans olarak bünyemize kayıtlı oyuncu ve modelleri işinde uzman ekibimiz ile dizi, reklam, sinema ve katalog çekimleri gibi projelere kazandırmış oluyoruz.

 

Türkiye’de isim olmuş yapım firmalarıyla yaptığımız bu ortak çalışmalar bizi daha da üst seviyelere çıkarmakta ve bu da oyuncularımız ve bizim için iyi bir referans sağlamaktadır. Bu sektöre adım atmaya karar verdiğiniz an itibariyle biz gerekli desteği ve yönlendirmeyi en doğru şekilde yapmış olacağız. Sizinle istekleriniz doğrultusunda ortak bir çalışma yapmış olacağız. İlk etapta web sitemizde yer alan cast ajans başvuru formuna bilgilerinizi ve fotoğraflarınızı ekleyip bize göndermeniz gerekmektedir. Ekibimiz tarafından en hızlı şekilde dönüş yapılacaktır.

 

Başvurunuz onaylandıktan sonra ajansımıza gelip cast direktörlerimizle görüşme sağlayarak kariyer planlanması yapılmaktadır. Daha sonra stüdyo ortamında çekilen profesyonel fotoğraflarınız web sitemize yüklenerek kaydınız tamamlanmış olacaktır. Siz de Microp Production cast ajans kadrosunda yer alan oyuncu ve oyuncu adayları arasına katılmış olacaksınız. Bu her iki taraf için de yani cast ajans ve oyuncu adayları arasında tempolu ve aynı zamanda eğlenceli bir yolculuk olacaktır.

 

Siz de yeterli düzeyde eğitim alarak ve kendinizi de geliştirerek televizyon dünyasında aranan yüzler arasında olabilirsiniz. İyi bir oyuncu olabilmek adına çalışacağınız cast ajans fazlasıyla önem taşımaktadır. Sizi ekranlar önünde belirli bir konuma getirecek, sektörde isim edinmiş ve televizyon dünyasını iyi tanıyan kaliteli bir cast ajans tercih edilmektedir. Microp Production bu noktada sizin taleplerinizi karşılayacak ve kaliteli hizmet sunacak bir firmadır. Gerek vizyonumuz gerekse iyi referanslarımız ile sektöre iyi oyuncular yetiştirmeye devam etmekteyiz.