CAST AJANSI

CAST AJANSI

CAST AJANSI

Cast ajansı ve çalışanları bazen çok fazla proje ile meşgul olurlar, bazen son bir rol için üç günden fazla kim olacağı hakkında beyin yorarlar, bu tempo cast ajansı çalışanlarını bir hayli gergin hale sokar. Başka taraftan yapımcı ve yönetmenler senaryolarını hayata geçirecek en doğru oyuncu arayışı içinde cast ajansı çalışanlarından devamlı sunum isterler.

 

Siz oyuncular bazen bu gerginliği kişisel algılıyor ve kendi üstünüze alıyorsunuz. Sizinle hiçbir alakası olmamakla beraber size düşen sadece cast ajansı’na gelip o stüdyo’da sizden istenilen tek bir oyunu en doğal halinizle oynamak. O ışıklar, kamera ve cast ajansı çalışanları sizin için oradalar. Sizin rolü almanız ve en iyi şekilde oynamanız için elimizden gelenin fazlasını  sarf ediyoruz buna inanın ve rolü almak için oynayın, keyif alarak kendinizi kasmadan nefesinizi tutmadan sadece bir işiniz var cast Ajansı’na gelip size verilen metni yaşatmak.

 

Siz başarılı olursanız biz başarılı olmuş oluruz, siz iyi oynarsanız bizim yönetmen ve film yapımcıları üzerinde etkimiz daha iyi olur. Bütün bu aşamalarda cast ajansı ve cast direktörleri hangi oyuncu rolü alacak sorusu ile gergin ve heyecanlı bir süreç içerisinde bekleyişte olurlar. Bazen bu seçmeler yüzlerce kişi arasında olur sizde o cast ajansı çalışanı yerine kendinizi koyarak düşünmenizi isteriz.

 

Cast ajansı ve cast direktörleri  sadece role uygun oyuncuları sunum yaparlar, rolü kim alacak sorusunun cevabını sadece yönetmen ve yapımcıdan beklerler. İşin yapımcısı ve yönetmeni milyonlar harcadıkları projeleri için hangi karakteri hangi oyuncu daha iyi oynarsa rolü ona verirler. Bu karar aşamasında ne torpil işler ne tanıdık cast ajansı sahibi bile bunda etkili değildir. Şansınız ve kısmetiniz bol olsun işlerimizde başarıya birlikte çıkmak ümidi ile.