Cast Ajansları

Cast Ajansları

CAST AJANSLARI

Cast ajansları yapım firmalarının yönlendirdiği brieflere en uygun tiplemeyi seçmek için çaba gösterirler. Ekrana yakışacak nitelikte olan oyuncular projelere yönlendirilerek çekim için hazırlanmaktadır. En uygun ortamda çalışma imkanı sunan cast ajansları arasında Microp Production sizleri oyuncu olma hayalinize bir adım daha yaklaştırmak için gerekli özeni göstermektedir. Her yaştan oyuncu ihtiyacı olan dizi, sinema ve reklam projelerine cast ajans kadromuzun çeşitliliği sayesinde alternatifli oyuncular yönlendirmekteyiz. Cast ajansları bu niteliklere sahip olduğu takdirde oyuncu ve firma arasında iyi bir aracı olacaktır.

 

Cast ajansları bünyesinde kayıtlı olan oyuncu ve yeni yüz oyuncuların taleplerini iyi bilmeli, oyuncuyu anlamalı ve ona göre davranmalıdır. Kariyer hedeflerinizde en büyük destekçiniz olacak cast ajansları kaliteli hizmet verdiği takdirde başarı her iki taraf için de kaçınılmaz olacaktır. Cast ajansları oyuncuları set ortamında rahat ettirebilmeli ve haklarını korumalıdır. Oyuncu ve cast ajans birbirlerine karşı saygı ve hoşgörü içinde çalışırsa güvenilir bir ortam sağlanmış olacaktır.

 

Çocuk, genç, yetişkin, yaşlı birçok kişi oyuncu olma talebiyle cast ajansımıza başvuru yapmaktadır. Bize en uygun kişileri tercih ederek cast ajans kadromuza dahil etmekteyiz. Yeni yüz oyuncu adaylarının oyunculuk mesleğinde doğru adımlarla ilerleyebilmesi ve profesyonelleşebilmesi için iyi bir eğitim sürecine dahil olmaları gerekmektedir. Oyunculuk bir meslek ve bu mesleği hobi olarak değil de ciddi anlamda yapmak isteyen kişilerin gelişime ve öğrenmeye açık olmaları onlara hem gündelik yaşamında hem de mesleki hayatında büyük katkılar sağlayacaktır.

 

Prensibimiz gereği kararlarında istikrarlı ve başarmayı hedefleyen kişilerle çalışmak bizim her zaman ilk tercihimiz olmuştur. Cast ajansları arasında 13 yıllık tecrübemizle birçok projede adımızdan söz ettirdik. Siz de ekranlarda izlediğiniz profesyonel oyuncular arasına dahil olmak için, sizi doğru adımlarla sektöre hazırlayacak bir firma tercih etmelisiniz. Web sitemiz üzerinden online başvurularınızı göndererek şansınızı deneyebilirsiniz. Cast direktörümüzün onayından geçen başvurulara ekibimiz tarafında hızlı bir şekilde dönüş sağlanarak ön görüşme için ajansımıza davet edileceksiniz. Ön görüşme sonrasında bize uygun kişiler seçilerek profesyonel stüdyo fotoğrafları çekildikten sonra kaydınız tamamlanmış olacaktır.