X

Hakkımızda

Microp Cast Ajans ,En iyi Oyuncu Ajansı Microp Cast Production

Microp Cast Ajans ,Microp Cast Production 2005 yılından bu yana yapımcı ve oyunculara en kaliteli hizmeti sunmak amacıyla,bu renkli ve tempolu hayatın içinde ekrana en yakışan yüzleri bulup boşlukları tamamlamaktadır. Deneyimli ve güler yüzlü kadrosu ile ekranlarda beğeni ile izlenilen sinema, dizi, reklam, klip ve show programlarını yapan değerli yapım firmalarının ihtiyaç duyduğu dürüst, güvenilir prodüksiyon şirketi ve başarılı projelerin aranılan cast ajansı olmuştur. Microp Cast Ajans Oyuncu Ajansı sinema, dizi, reklam filmleri için oyuncu,yeniyüz ,bebek çocuk oyuncu sağlayan güvenilir en iyi cast ajansı olmuştur.

 

Aslında hem çok yakın hem de çok uzak olan hayallere ulaşmak için elimizden geleni yapmaktayız. Bazen şans yüzümüze güler bazense hayat bize acımasız olur. Ancak yapılan en büyük hata doğru yerlere yada doğru insanlarla başlamamak diyebiliriz. Örnek verecek olursak kendinizi oyunculuk konusunda yetenekli hissediyorsunuz ve bu konuda isteklisiniz. İşte size bu aşamada gerçekten de işini bilen ve sizi anlayan bir ajansa ihtiyacınız olacaktır.

Cast ajans olarak sizlere birinci sınıf bir hizmet vermek üzere kurulmuş olan Microp Casting Production sizi hak ettiğiniz yere taşımaya aday.

Cast ajans‘ı; dizi,sinema,klip,reklam ve show programlarına istenilen karaktere uygun oyuncu başvurularından doğru yüzü (tiplemeyi) seçme işine oyunculuk ajans‘ı yani cast ajans‘ı denir. Günümüz’de cast ajansları kategorilere ayrılmıştır. Microp Casting Production oyuncu ajansmanken ve model ajans‘ı olarak ayrı ayrı hizmet vermektedir.

Bir çok cast ajansa göre kesinlikle oyuncu adaylarını yormadan onları hak ettikleri konuma getirmektedir. Üstelik çoğu zaman ücretleri peşin ödemektedir. Kazancını daha çok firmalardan almayı hedeflediği için oyunculuk ajansı olarak kesinlikle oyuncu adaylarından gereksiz taleplerde bulunmamaktadır.

Bir oyunculuk ajansı nasıl davranması gerekiyorsa o şekilde gerçekten de sizleri dizi, sinema filmi, reklam çekimi gibi birçok projeye sokmak için çalışmaktadır. Kaldı ki Microp Casting Production köklü bir yapıya sahip ve zamanında birçok projeyi tamamlamıştır. Eğer cast ajansları gerekli ise hiç tereddüt etmeden bizi arayabilirsiniz.

Şöhrete açılan kapı

Microp Casting Production