X

Çocuk Ajansı Kayıt

Çocuk Ajansı Kayıt

Çocukları kendi yeteneklerine göre yönlendirmek onlara sunabileceğimiz en güzel hediyedir. Büyük emekler vererek yetiştirdiğiniz çocuklarınıza bizler çocuk ajansı olarak bir nebze olsun katkıda bulunmak isteriz. Çocuklar ekranlarda izledikleri oyuncuları taklit ederek oyunculuk mesleğine ilgi duymaya başlarlar. Bunun yanı sıra çocuk ajansı bünyemizde kayıtlı olan çocuk oyuncu ve modellerimizi katalog çekimleri için de projelere yönlendirmekteyiz. Çocuk ajansı portföyümüzün genişliği sayesinde Türkiye’nin ileri gelen yapım firmalarının ilk tercihleri arasındayız.

 

Bu noktada bizim kadar siz ailelere de büyük bir sorumluluk düşmektedir. Güvenilir ve kaliteli bir çocuk ajansı tercih ederek ilk adımı atabilirsiniz. Çocuklar için en uygun şartlarda çalışma imkanı sunmaktayız. İyi bir çocuk ajansı nasıl olması gerekiyorsa o niteliklere sahip bir firma olmaya özen göstermekteyiz. Dizi, sinema, reklam filmleri ve katalog çekimleri için çocuk oyuncu ve modelleri projelere hazırlamaktayız. Çocuklar yetişkinlere nazaran daha doğal davranışlar sergilemekte ve kendilerini daha rahat ifade edebilmektedirler. Oyunculuk ve modellik çocuklarınız için bir hayal olmamalı. Küçük yaşlarda büyük işler başarabilecek nitelikte olan çocuklarınız için elimizden geleni yapmaktayız.

 

Web sitemiz üzerinden online başvuru formunu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Başvurularınız cast direktörümüzün onayından geçtikten sonra ön görüşme için ekibimiz tarafından sizlere dönüş sağlanacaktır. Bu işe uygun olan çocuk oyuncu ve model adayları için profesyonel cast çekimi yapılarak set cardınız oluşturulmaktadır. Çocuk ajansı kadromuza dahil ettiğimiz çocuklarınız için sunumlar yapılmaya başlanacaktır.

 

Bu aşamadan sonra eğitim büyük bir önem taşımaktadır. Profesyonel olarak bu işe devam etmek isteyen çocuk adayların doğru eğitimlerle yeteneğini geliştirmelisiniz. İlk aşamada yaratıcı drama eğitimi, ikinci aşamada ise oyunculuk eğitimi aldırmanız hem sektör içinde hem de hayatının birçok alanında fayda sağlayacaktır. Sizi en doğru şekilde yönlendirecek olan Microp Production çocuk ajansı 13 yıllık tecrübesi ile sektöre en uygun yüzleri seçerek yapım firmalarının çocuk oyuncu ve model talebini karşılamaktadır. Çocuklarınız ve size gelecekte hoş bir anı kalmanın yanı sıra küçük yaşta kariyer sahibi olmaları da onlara ayrı bir özgüven verecektir.