Çocuk Oyuncu Olmanın Sırları

Çocuk Oyuncu Olmanın Sırları

Göz bebeklerimiz çocuklarımız her ne kadar bizim gözümüzde birer star olsalar da aslında onların az da olsa bir eğitime ve özene olduğunu unutmamak gerekiyor.

Yani çocuk oyuncu olmanın da bir bedeli var. Siz öyle kafanız estiği için çocuğunuzu alıp alın bir çocuk oyuncu yapmak isteyebilirsiniz. Ancak gelin görün ki bu işlem pek de öle kolay değildir. Çocuk oyuncu olmanın belli kuralları vardır. Her şeyden önce iyi bir ajans bulmanız gerekmektedir.

 

Çocuk oyuncu olmak için her ne kadar yüzümüz güzel olsa da özel hatta özel yetenekleriniz de olsa da en önemli şart bize göre eğitim ve iyi bir cast ajansıdır. Çünkü sizi zirveye taşıyacak olan cast ajansıdır. Bazen bir çocuk görürsünüz bu çocuk neden bu kadar meşhur olmuş diyorsanız işte size cevabı. Microp production gibi iyi bir cast ajansı size iyi bir gelecek verebilir. Sizde sağlam bir çocuk ajans arıyorsanız size iyi bir çözüm sunacak olan cast ajansı kesinlikle Microp production olacaktır.


 

Çocuk Oyuncu Olmanın En Zor Tarafı
 

Yukarı da belirtildiği gibi en zor tarafımız tabi ki keşfedilmektir. Çünkü bir kere keşfedilirseniz ondan sonrası biraz daha kolaydır. Bazen bir çocuk oyuncu bir reklam filminde bazen bir çocuk oyuncu bir dizinin bir figüran oyuncu sırasında keşfedilir. İşte sizi buralara getirecek olan çocuk ajansı sizin için en önemli ve en zor adımdır. Çünkü doğru çocuk ajansı sizin için bir fırsatta da olabilir yada bir hayal kırıklığı da olabilir.

 

Çocuğunuz eğer bir çocuk oyuncu olmak istediğinde bilmesi gereken başka bir konu ise seçmelere çok iyi hazırlanması gerekiyor. Örnek vermek gerekirse çocuk oyuncu seçmelerinde her türlü ruh halini sizden isteyenler olacaktır. Bu bağlam da arkanızda duracak ve size çocuk oyuncu seçmelerinin nasıl olacağını anlatacak bir ekibe ihtiyacınız olacaktır. Çünkü sizi çocuk oyuncu seçmelerinde temsil etmek kolay bir iş değildir.

 

Her şeyden önemlisi çocuğunuz sizin için önemlidir. Eğer çocuğunuz oyuncu olmak istemiyorsa yada bu işe yatkın değilse çok üstüne düşmenize gerek yok. Çocuğunuz oyuncu olmayı istiyorsa o zaman bize gelebilirsiniz.