X

İSTANBUL CAST AJANSI

İSTANBUL CAST AJANSI

Microp Production dizi, sinema, reklam projelerinde 2005 yılından beri sektöre oyuncu kazandıran bir firmadır. Cast ajanslarının çoğu bu işin merkezi olan İstanbul’da bulunmakta ve hizmet vermektedir.  İstanbul cast ajansı olarak biz de kaliteli ekibimiz ile sizi sektöre sağlam adımlarla kazandırmayı hedefleyen bir firmayız. Televizyon projelerinde yer almak isteyen oyuncu adaylarına ve oyunculara hizmet sunmaktayız. Sadece sinema, dizi ve reklam projeleriyle sınırlı kalmayıp ünlü firmaların katalog çekimleri için firmalara model temini de yapmaktayız. Televizyon ve internet dizilerinin artışa geçmesiyle birlikte artık oyuncu olmak isteyenlerin de sayısı fazlalaştı.

 

Türkiye’nin önde gelen yapımlarına sunduğumuz oyuncular ve referanslarımız ile daha da büyüyerek ilerleyen bir firmayız. Siz de sadece bir izleyici değil ekranlarda izlenen kişi olmak istiyorsanız cast ajansımıza başvuru yapabilirsiniz. Bunun için de ilk olarak yapmanız gereken web sitemizde bulunan online başvuru formunu doldurmak olacaktır. Oyunculuğun ilk adımı bir cast ajansa kayıtlı olmakla başlar. Sektörde adından sıkça bahsettiren kaliteli bir cast ajansı tercih etmelisiniz. Bu kariyerinizde önemli bir yere sahip olacak, size gerekli desteği sağlayacak bir firma olmalıdır. Yetişkin ajansı olmakla birlikte küçük yaşta bu sektöre girmeyi hedefleyen çocuklar ve ailelerin de isteği üzerine bebek oyuncu kaydı da yapmaktayız.

 

Firmalara istedikleri profilde en doğru oyuncuları sunarak deneme çekimlerine yönlendiriyoruz. Kendinizdeki yeteneğe iyi bir eğitimi de ekleyerek kariyerinizde önemli bir noktaya gelebilirsiniz. Her mesleğin gerektirdiği gibi başvuru yaptığınız ve ajans tarafından onaylandığınız takdirde oyunculuk eğitimi almalısınız. Biz İstanbul cast ajansı arasında iyi bir konuma sahip bir firma olarak, eğitim konusunda da adaylara gerekli desteği vermekteyiz.

 

Kimse oyuncu olarak doğmaz ancak doğru seçimler yaparsanız iyi bir noktaya varabilirsiniz. Bu da sektörde adından sıkça bahsettiren İstanbul cast ajansları arasında iyi bir konumda olan Microp Production ile mümkün. Sizi dizi, sinema, reklam filmlerine başarılı bir şekilde hazırlamak adına, bünyemizde oyunculuk eğitimi de verilmektedir. Kaliteli eğitmenlerimiz eşliğinde eğitim alarak siz de profesyonel birer oyuncu olabilirsiniz. Şimdiden başarılar dileriz …