Minikler Kamera Karşısında

Minikler Kamera Karşısında

çocuk ajansları hakkında

Çocuk Ajans

 

Küçük çocukların son dönemde ekranlarda boy göstermesi alışık olduğumuz bir şey haline geldi. Bu durumdan şikayetçi olanda memnun olanda mevcut durumdadır. Çocuk oyuncuların bazı yetenekli çocuklar haricinde oyunculukları çok başarılı olmasa da hatta bu çocuklara diyalog sahnesi dahi verilmese bile dizilere, filmlere veya reklamlara büyük enerji kattıkları ortadadır. Ailelerin isteği doğrultusunda küçük kardeşlerimiz çocuk ajanslarına yazdırılır ve dizilerin, filmlerin veya reklamların bu çocuklara uyması takdirde bu alanlarda oynarlar. Kimileri kısa ve tek bölümlük roller alırken kimi çocuklarda kalıcı olarak dizilerde ekran karşısına çıkarlar.

Tabiki de her aile çocuğunun tanınmasını ve ekranlarda olmasını ister ama burada ajans seçimi yaparken aileler dikkat etmek zorundadırlar. Sertifikası olmayan ajanslara çocuklarını hiçbir şekilde emanet etmemelidirler. Aynı zamanda çocuklar fazla yorulmamalıdırlar gerekirse sahne diziden çıkartılmalıdır. Set işleri sabır gerektiren uzun ve meşakkatli bir iş olduğundan dolayı gece geç saatlere kadar çekimler yapılmaktadır. Çocuklarınızın bu durumdan kötü etkilenmemesi için Microp Production gibi işini profesyonelce yapan ajanslarla çalışmalıdırlar.

Ailelerin çocuklarını bir dizide yada ekran karşısında göstermesi aslında kolaydır. Microp Production çocuk ajansına internet üzerinden başvurarak veya merkeze gidilerek kolayca üye olunmaktadır. Orada uzman ekibimiz tarafından en doğru şekilde yönlendirilmektesinizdir. Birkaç fotoğraf çekiminden sonra kaydınız kolayca oluşturulmuş olacaktır. Profesyonel çalışanlarımız sayesinde çocuklarınızı huzur içinde Microp Production çocuk ajansına kayıt ettirebilirsiniz. Eğitim çok önemlidir bu sebepten dolayı çocuğunuzun eğitimini aksatmaması için ders programına uygun bir şekilde günler belirlenecektir ve siz ailelere de uygun olduğu taktirde minik kardeşlerimiz ekran karşısında kendilerini göstereceklerdir.

 

 

Çocuk Ajansları ve Microp Production

Bu kadar küçük yaşta oyunculuğa adım atmanın avantajları bir hayli yüksektir. Erkenden kameraya alışan çocuklar ileriki zamanda zorluk çekmeyeceklerdir. Sosyal hayatlarında da çekingen yapısından kurtulacaklardır. Oyunculuk için ilk adımı erken yaşta atmak isteyen miniklerimiz Microp Production da oldukça rahat edeceklerdir çünkü burada onlar gibi pek çok arkadaş bulacaklardır. Bu sayede sadece ileriki hayatlarında oyuncu veya model olmak için değil dışarı çevreye karşı sosyalleşmek açısından da Microp Production içerisinde bulunan çocuk ajanslarına çocuğunuzu kayıt ettirebilirsiniz. Çocuklarınızı ekranlarda izleme keyfinin yanı sıra belirli bir ücret de alacaksınızdır. Çocuklarımız ileriki hayatları adım atarken şimdiden sizin bütçenize de katkıda bulunacaklardır. Çocuk oyunculara oynadığı veya rol aldığı projeye göre belirli miktarda para ödenmektedir.