Oyuncu Ajansları

Oyuncu Ajansları

OYUNCU AJANSLARI

Oyunculuk son zamanlarda yükselişe geçen televizyon ve internet projeleriyle birlikte birçok kişinin hayali haline geldi. Ekranlarda izlediğimiz karakterlerle örtüşüyor olmamızın kendimizi bu karakterlere zaman zaman yakın hissetmemizin de payı büyük. Ancak oyunculuk sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Zamanınızın büyük bir kısmını bu işe ayırmalı ve fedakarlık yapmalısınız. Oyuncu olmak isteyenler için ilk basamak oyuncu ajansları olacaktır. Sizi sektörde aranan yetenekler arasına dahil ederek en doğru şekilde yönlendirecek oyuncu ajansları sizlerden desteğini esirgemeyecektir.

 

Oyuncu ajansları yapım firmalarından gelen oyuncu taleplerini karşılamaktadır. Oyuncu ajansları arasında kaliteli ve güvenilir olanı tercih ederek işe başlayabilirsiniz. Günümüzde bu talepleri doğru karşılayamayan oyuncu ajansları olsa da işini severek yapan firmalar da mevcut. Oyuncu olmak isteyen kişiler başvuru yapacakları cast ajansı iyi araştırmalı ve bilgi sahibi olmalıdır. Oyuncu ajansları arasında iyi bir konumda olan Microp Production 13 yıllık tecrübesiyle sizleri hayalini kurduğunuz mesleğe, doğru yönlendirmelerle ulaşmanızı sağlamaktadır.

 

Oyunculuk mesleğini ciddi anlamda yapmak isteyen hedefleri bu alanda olan kişiler için ajans bünyemizde oyunculuk eğitimlerine de katılabilirsiniz. Sektöre doğru adımlarla başlamak isteyen oyuncu adayları mutlaka bir eğitim sürecinden geçmelidir. İyi bir oyuncu olmak isteyen kişiler en başta Türkçe’yi iyi kullanmalıdır. Cast ajans bünyemizde verdiğimiz eğitimde bir oyuncuda olması gereken tüm niteliklere sahip olacaksınız. Alacağınız oyunculuk eğitimi sizi sektöre sağlam adımlarla başlatacak nitelikte olacaktır. Hem televizyon sektöründe hem de hayatınızın birçok alanında sizi büyük faydalar sağlayacaktır.

 

Oyuncu ajansları arasında uzun süredir verdiğimiz eğitimlerle kendi bünyemizde birçok oyuncu yetiştirdik. Diplomalı ve alaylı eğitimcilerimiz sayesinde oyuncularımızı projelere yönlendirdik. Siz de televizyonun renkli dünyasına dahil olmak istiyorsanız web sitemiz üzerinden online başvuru yaparak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Başvurusu onaylanan kişilere ekibimiz tarafından dönüş sağlanarak ön görüşme için randevu oluşturulacaktır. Eğitimli veya eğitim alabilecek kişiler bizim her zaman ilk tercihimiz olmuştur. Kaydı yapılan kişilerin dizi, sinema ve reklam projelerine sunumları yapılmaktadır. Oyuncu ajansları set ortamında oyuncuların sorumluluğunu üstlenmeli ve uygun ortamlarda çalışma imkanı vermelidir.