Oyuncu Olmak

Oyuncu Olmak

Cast olmak kolay değildir ama imkansız da değildir.

Günümüz şartlarında oyuncu olmak hem çok kolay hem de çok zor. Mesela oyunculuk ajansı işini hakkı ile yapan Microp Production gibi bir ajans ile çalışırsınız ve bir anda kendinizi bir diz çekiminde bulabilirsiniz. Yâda bilinmeyen bir cast ajans ile görüşüp sadece hayaller kurarsınız. Bu durumda size sorarız cast ajansı olarak kimi tercih edersiniz, adı şanı duyulmamış bir firma yımı yoksa microp ajansı mı tercih edersiniz.

 

Peki Nasıl Oyuncu Olunur?

Aslında kafasına oyuncu olmayı koyan herkesin zaten bildiği bir yol ancak biz yine değinelim. Her şeyden önce yüz veya vücut güzelliğinizi aldanmayın. Yani çok güzel bir kız olmanız yada yakışıklı bir erkek olmanız sizi meşhur yapmaz. Bunun yerine sizi oyuncu yapacak en önemli unsur sizin yeteneklerinizdir. Yani bir çekim sırasında karşı tarafa verdiğiniz oyunculuk deneyimi en önemli özelliktir.

 

Microp production olarak bu konuda bize başvuran her oyuncu adayına bunu anlatıyoruz. Yani bir oyuncu adayı nasıl davranmalı nasıl çekim yaptırmalı bunlara benzer cast ajansı için size gereken profesyonel bilgileri biz veriyoruz. Her şeyden önce bize gelen her oyuncu adayı bizim için potansiyel bire oyuncudur. En azında microp production olarak biz böyle yaklaşırız.

 

 

İnsan tabiatı gereği üzgün, sevinçli, hüzünlü, kızgın ve benzeri bir çok şekle girebilir. Ama gelin görün ki siz eğer bir oyuncu iseniz bunlar aynı anda yapmanız gerekebilir. Yani size bunları gerçek bir oyuncu olma yolundaki ilk adımı biz atmanıza yardımcı oluyoruz.

 

 

Cast olmak kolay iş değil elbet ama microp production ile daha cast ajanslara fak atın ve cast olmaya bir adım daha yaklaşın. Gayemiz diğer oyunculuk ajansları gibi size daha özel bir oyunculuk deneyimi yaşatmaktır.

 

 

Cast olmak kolay değildir ama imkansız da değildir.