X

Oyunculuk Ajansı

Oyunculuk Ajansı

Microp Production oyunculuk ajansı olarak yıllardır devam eden tecrübemizle yapım firmalarının oyuncu ihtiyacını karşılamaktayız. Projelere en uygun yüzleri seçerek sektörde birçok yapımda adımızdan söz ettirdik. Dizi, sinema ve reklam projelerinde yer almak isteyen bu alanda şansını denemek isteyen herkes bize başvurularını gönderebilir. Oyunculuk gün geçtikte daha çok hayal edilen meslek haline geldi. Büyük küçük herkesin yer almak istediği projelerin ivme kazanmasının bunda payı büyük. Ancak oyuncu adaylarının televizyon sektörüne eğitimli olarak başlangıç yapmasında büyük fayda var. Oyunculuk mesleğinin emekliliği yoktur ve bu işin eğitimi bitmez.

Profesyonel anlamda ilerlemek isteyen kişiler oyunculuk eğitimi alarak var olan yeteneklerini geliştirebilirler. Burada eğitim alacağınız yerin de önemi büyük. Microp Production oyunculuk ajansı olarak kendi bünyemizde verdiğimiz eğitimlerle oyuncu adaylarını donatmakta sektöre bilgili şekilde giriş yapmasını sağlamaktayız. Konservatuvar mezunu usta oyuncular eşliğinde alacağınız bu eğitim sadece ekran önünde değil hayatınızın birçok alanında size fayda sağlayacak niteliktedir. Oyunculuğun tüm inceliklerini öğrenmenizin yanı sıra gündelik yaşantınızdan, hayata bakış açınıza kadar değişiklikler yaşayacaksınız.

İyi bir oyuncu olabilmek adına çok çalışmalı ve zamanınızdan fedakarlıklar yapmalısınız. Ekranlarda izlediğiniz oyuncuların zamanının çoğu set ortamında geçmektedir. Kararlarınızda istikrarlıysanız ve gereken emeği verirseniz siz de aranan oyuncular arasında yer alabilirsiniz. Ajansınız olarak zaten biz her zaman size destek vereceğiz. Ajans portföyümüzün alternatifli olmasından kaynaklı ekranlara yeni yüz oyuncular kazandırmaya devam ediyoruz. Firmamıza yapacağınız her başvuru cast direktörlerimiz tarafından tek tek incelenmektedir. Oyunculuk için uygunluğunuza bakılarak değerlendirme yapılmaktadır. Gerek jest ve mimikleriniz gerek duruşunuzla her anlamda bu işe uygun olmalısınız.

Başvurusu ön onay aşamasından geçen oyuncu adaylarıyla firmamızda mülakat görüşmesi yapılmaktadır. Ön görüşmesi olumlu geçen kişiler bünyemizde yer alma fırsatını yakalayacaktır. Bu aşamadan sonra profesyonel cast fotoğrafları çekilerek kaydınız tamamlanmış olacaktır. Tercihen eğitimli veya eğitim alabilecek kişilerle devam etmek bizim prensibimizdir. Eğitimli olmak size sektörde iyi bir imaj çizecek ve projelerde öncelik sağlayacaktır. Çalıştığımız yapım firmalarının bizden talep ettiği oyuncu portföyü de bu yöndedir.