X

Oyunculuk Ajansı Çalışmaları

Oyunculuk Ajansı Çalışmaları

Yıllardır sektöre sağlam adımlarla devam eden Microp Production size 12 yıllık tecrübesiyle kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Cast ajans bünyemizde kayıtlı olan oyuncularımızı bu zamana kadar birçok sinema, dizi ve reklam projesi çekimlerine yönlendirdik. Size sektör içinde iyi referanslar sağlayan bu projelerde yer almanız aynı zamanda yükselişe geçmenizi sağlayacak bir durum. Günümüzde televizyon dünyası yeni projelerle birlikte büyük bir ivme kazandı. Buna bağlı olarak çoğu insan oyuncu olma hayalleri kurmaya başladı.

 

Biz oyunculuk ajansı olarak sizi hayallerinize bir adım daha yaklaştırmayı hedefliyoruz. Oyuncu olabilmek adına ilk olarak bir oyunculuk ajansına başvuru sağlamanız gerekiyor. Ajansımıza yaptığınız başvurular cast direktörümüz tarafından incelendikten sonra size en hızlı şekilde dönüş sağlanacaktır. Sizinle yapılacak ön görüşmede oyunculuğa uygunluğunuza bakılmaktadır ve buna göre kaydınız alınmaktadır. Bünyemize başvuru yapan kişilerin herhangi bir eğitimi ve ekran önünde deneyimi yoksa eğitim alabilecek kişilerle yola devam etmek bizim prensibimizdir. Eğitim alarak sektör içindeki şansınızı daha da yükseltmiş olacaksınız.

 

Alacağınız bu eğitim sadece televizyon sektörü içinde değil, hayatınızın her alanında size fayda sağlayacaktır ve kendinizi daha iyi ifade edebilmeyi, iletişiminizi güçlendirmeyi öğrenmiş olacaksınız. Ajansımızda eğitim konusunda da gerekli desteği size sağlıyoruz. Diplomalı usta eğitimcilerimiz eşliğinde alacağınız bu eğitim aynı zamanda kamera karşısında daha rahat olmanızı verilen tiplemeyi daha iyi hayata geçirebilmenizi sağlayacaktır. Oyunculuk ajansı bünyemizde verilen eğitimlerle bu zamana kadar birçok oyuncu adayının sektör içindeki gelişimine katkı sağladık.

 

Yetişkin bireylerde olduğu gibi çocuklar için de bir eğitim süreci söz konusu. Genellikle aileler çocuklarını ekranlarda görebilmek adına bizi tercih ediyor. İleride bir hatıra kalmanın yanı sıra çocuk adaylar arasında da bu işi isteyenler fazla. Çoğu çocuk ekranlarda izlediği oyuncuları taklit ederek bu işe heves duymaya başlıyor. Bu noktada çocuğunuzun var olan yeteneğine katkı sağlayabilmek adına yaratıcı drama eğitimi aldırarak başlayabilirsiniz. Küçük yaşta kazanacakları bu deneyim gelecekteki kariyer planlamasında da yol gösterici olacaktır. Ekranlarda büyük bir hayranlıkla izlediğiniz çocuk oyuncular arasında sizin çocuklarınız da olabilir. Her yaştan oyuncu ve oyuncu adaylarına ihtiyaç duyulmaktadır. Siz de bu kişiler arasında yer almak istiyorsanız web sitemiz üzerinden online başvuru yaparak bize ulaşabilirsiniz.