Menü Kapat

Oyunculuk Başvuru

Microp Oyunculuk Ajansı bir çok dizi, sinema,reklam filmi gibi projelere doğru oyuncu sunumları yaparak ekrana yeni yüzler kazandırmaktadır.
Oyunculuk alanında kendinizi ve yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz; dizi, sinema ve reklam projelerinde rol alma fırsatı bulabileceğiniz, oyunculukta ilerlemek isteyen adayların oyunculuk eğitimi alma fırsatını yakalayabilecekleri cast ajans ve oyunculuk ajansı olmaktan gurur duyuyoruz.
Projelerimiz için her yaştan yeni yüz oyuncu adaylarına ihtiyaç duymaktayız. Siz de ekranlarda beğeni ile izlediğiniz oyuncular arasına katılmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurun size ulaşalım.

Başvuru Formu

Önemli Bilgi 

Hiçbir ajans dizi, sinema ve reklam filmine profesyonel stüdyo fotoğraflarınız çekilmeden sunum yapamaz. Online başvuru ile projelere seçildiniz tarzında gelen mesajlara itibar etmeyiniz. 
Microp Production&Cast Ajans bünyesinde dizi, sinema, reklam ve katalog çekimlerine oyuncu ve model adayları, çocuk oyuncu ve bebek model adayları, manken&model adayları; projelerimizde görev almak için formu dikkatlice doldurmanız yeterli olacaktır. Profilinize uygun bir proje mutlaka Microp Production’da bulunacaktır. 
WhatsApp WhatsApp