X

OYUNCULUK VE MODELLİK AJANSI

OYUNCULUK VE MODELLİK AJANSI

Microp Production oyunculuk ve modellik ajansı 2005 yılından bu tana yapımcı ve oyunculara hizmet vermeye devam ediyor. Siz de ekranlardaki yerinizi almak ve oyunculuk hayalinizi gerçekleşirmek için bize başvurularınızı gönderebilirsiniz. Ajans kadromuzda kayıtlı olan oyuncu ve modelleri birçok projeye yönlendirerek adımızdan söz ettirdik. Dizi, sinema, reklam, tanıtım filmi ve katalog çekimi gibi projelere yönlendirdiğimiz oyuncu ve modellere mesleki başarılarında destek vermeye devam ediyoruz.

 

Oyunculuk ve modellik mesleği gün geçtikçe popüleritesini arttırmaya devam ediyor. Buna istinaden insanlar bu mesleklere daha fazla ilgi göstermeye başladı. Biz de deneyimli kadromuzla size bu alanlarda destek olmayı görev biliriz. Oyunculuk ve modellik mesleğinde bebek, çocuk ve yetişkinlerin ilerlemesi mümkündür. Ancak bu meslekleri profesyonel anlamda yapabilmeniz için mutlaka bir eğitim sürecinden geçmeniz gerekecektir. Oyunculuk ve modellik eğitimi alarak ilerleyeceğiniz bu sektörde başarı sizin için kaçınılmaz olacaktır.  Özellikle oyunculuk mesleğini yapmakta kararlıysanız bu işin eğitimi mesleği yaptığınız süre boyunca devam edecektir. Hem televizyon sektöründe hem de günlük yaşantınızda kısacası hayatınızın birçok alanında size fayda sağlayacak niteliktedir.

 

Kendi bünyemizde verdiğimiz eğitimlerle sizin televizyon sektörüne eğitimli olarak girmenizi sağlamaktayız. Konservatuvar mezunu eğitimcilerimiz eşliğinde alacağınız oyunculuk eğitimi sizi her alanda geliştirecek niteliktedir. Eğitim aldığınız yer de kariyerinizde büyük önem taşımaktadır. Büyük küçük şansınız denemek ve kendini geliştirmek isteyen herkes bize başvurularını gönderebilir. Yaptığınız başvurular cast direktörlerimiz tarafından tek tek incelenmekte ve ajans bünyemize en uygun kişiler tercih edilmektedir. Başvurusu ön onay aşamasından geçen adaylara ekibimiz hızlı şekilde dönüş sağlayacak ve mülakat görüşmesi için ajansımıza davet edileceklerdir. Hem oyunculuk hem de modellik mesleğinde eğitimli veya eğitim alabilecek kişilerle çalışmak bizim tercihimiz olmuştur.