Reklam Ajansları

Reklam Ajansları

REKLAM AJANSLARI

Firmalar ürünlerinin tanıtılması ve yaygınlaşması için reklama ihtiyaç duyarlar. Reklam ajansları bu noktada oyuncu ihtiyacını karşılamaktadır. Yapım firmaları ve işverenler özellikle reklam filmleri için yeni yüz oyuncular tercih etmektedirler ve seçilecek adayların ürünleri iyi şekilde temsil etmesini istemektedir. Günümüzde çocuk, genç, yaşlı çoğu insan reklam yıldızı olma hayali içinde. Bu bağlamda reklam ajansları sizi istekleriniz ve hayalleriniz doğrultusunda en doğru şekilde yönlendirecektir. Reklam filmleri, dizi ve sinema projelerinde aranan yüzler arasına girmeniz için iyi bir basamak niteliği taşımaktadır. Reklam filminin yayın süresi boyunca artık insanlar sizi bu süreçte daha hızlı tanıyacak ve adapte olacaklardır.

 

Reklam ajansları bu aşamada reklam filminde yer alacak oyuncuları büyük bir titizlikle işverenlere  sunmalıdır. Büyük kitlelere hitap edecek olan reklam filmleri için en uygun kişiler seçilerek yönlendirilmelidir. Kariyerinizde büyük bir ilerleme sağlayacak olan reklam filmlerinde yer alabilmek adına gideceğiniz reklam ajansını iyi seçmelisiniz. İşini severek yapan kaliteli bir reklam ajansı tercih ederseniz mesleki başarınızda size büyük katkılar sağlayacaktır. Reklam filmlerinde her yaştan yeni yüz oyunculara ihtiyaç duyulmaktadır. Ajans bünyemizde kayıtlı olan oyuncularımızı bebek bezi, banka, içecek, mobilya, hamburger ve giyim reklamı gibi birçok projeye yönlendirdik.

 

Reklam ajansları arasında iyi bir konuma sahip olan Microp Production kaliteli ve tecrübeli kadrosuyla size yeni deneyimler kazandırmaya devam ediyor. Siz de reklam yıldızı olma hayalinize kavuşmak için web sitemiz üzerinden online başvuru yapabilirsiniz. Ön onaydan geçen başvurulara ekibimiz tarafından dönüş sağlanarak randevu oluşturulmaktadır. Cast direktörümüzle yapacağınız görüşmede bu işe uygun olup olmadığınıza bakılıp değerlendirilmektedir. Oyuncu ajansı olduğumuz için her zaman eğitimli kişilerle çalışmayı tercih ediyoruz. Eğitim sizi sektöre bir adım önde başlatacak ve kendinize olan güveninizi arttıracaktır. Bunun yanı sıra gündelik yaşantınızda da büyük katkılar sağlayacak ve iletişiminizi güçlendirecektir.

 

Size en uygun proje bazında verilen brieflere uygun oyuncu sunumları yapmaktayız. Cast ajans kadromuzun genişliği sayesinde reklam filmleri ve diğer projeler için alternatifli oyuncular sunulmaktadır. Seçilen oyuncuları kısa sürede çekime hazırlamaktayız.