YASAK ELMA YENİ HALİTCAN KİMDİR?

halitcan argun

YASAK ELMA YENİ HALİTCAN KİMDİR?

halitcan argun
Yasak Elma Halitcan Argun

Yasak Elma 6.sezon itibari ile (Eda Ece) Yıldız ve (Talat Bulut) Halit Argun’un oğlu Halitcan Argun karakteri değişti. Yasak Elma 5. Sezon finaliyle zaman atlamasına uğrayarak büyüyen Halitcan’a Microp Production oyuncusu Emir Kaan Özkan hayat verecek. 6.Sezon sürprizleri arasında Yıldız ve Doğan karakterinin Yıldızsu Yıldırım isminde birde baldan tatlı bebeği oluyor. Yıldızsu olarak tanıyacağımız ve izlerken mest olacağımız bebeğimize de Microp Production oyuncusu Güneş Ünlü hayat verecek.

Gelelim en çok merak edilen diğer konuya Halitcan (Emir Kaan Özkan) kimdir?

3 Ekim 2017 doğumlu Microp Production’un çocuk oyuncusu olan Emir Kaan Özkan, ilk dizi deneyimini Medyapım imzalı, ilk bölümü 11 Kasım 2021 tarihinde yayınlanan, başrollerini Hazal Kaya, Buğra Gülsoy ve Ozan Dolunay ‘ın paylaştığı, dram ve aile türündeki televizyon dizisi “Misafir” ile yaptı. Dizide “Toprak Ersoy” karakterine hayat veren oyuncumuz dizinin final yapması ile  Ay Yapım imzalı, ilk bölümü 9 Şubat 2022 tarihinde yayınlanan, proje tasarımını Ahmet Katıksız’ın yaptığı, yönetmen koltuğunda Gökçen Usta’nın oturduğu, senaryosunu Hürer Ebeoğlu ve Sevgi Yılmaz’ın kaleme aldığı psikoloji ve dram türündeki “Oğlum” dizisinde “Kaan Özyürek” karakterine hayat vermiştir.

Şimdi ise yine Medyapım imzalı, Yasak Elma 6.Sezon ilk bölümü 19 Eylül 2022 tarihinde Fox TV ekranlarında yayınlanacak. Oyuncumuz Emir Kaan Özkan, Halitcan Argun karakterini canlandırırken, oyuncumuz Güneş Ünlü ise Yıldızsu Yıldırım bebeği canlandıracak!!!

 

WhatsApp WhatsApp