Microp Production Cast Ajans bünyesinde dizi, sinema, reklam ve katalog çekimlerine oyuncu ve model adayları, çocuk oyuncu ve bebek model adayları, manken model adayları; projelerimizde görev almak için formu dikkatlice doldurmanız yeterli olacaktır. Profilinize uygun bir proje mutlaka Microp Production’da bulunacaktır. 

Fotoğraf yüklemede sorun yaşıyorsanız, fotoğrafınızın jpg. ve jpeg. uzantılı olması gerekmektedir. Hala sorun yaşıyorsanız micropprod@gmail.com adresine bilgileriniz ile 1 adet fotoğraf gönderebilirsiniz.


ÖNEMLİ BİLGİ

Hiçbir ajans dizi, sinema ve reklam filmine profesyonel stüdyo fotoğraflarınız çekilmeden sunum yapamaz. Online başvuru ile projelere seçildiniz tarzında gelen mesajlara itibar etmeyiniz.

MİCROP PRODUCTİON BAŞVURU KOŞULLARI 

-Başka ajans ya da menajer ile sözleşmesi olan kişiler ajansımıza başvuru yapamaz.

-Başvurusu incelenen adaylar ikinci aşama olarak ön görüşmeye davet edilmektedir. Ön görüşmeye gelemeyecek iş-okul yoğunluğunda olan, “ajansın yeri bana çok uzak” diye düşünenlerin ajansımıza başvuru yapmamasını öneririz.

-İstanbul dışında yaşayan, ön görüşmeye ve projeye seçildiğinde İstanbul’a kendi imkanları ile gelemeyecek kişilerin ajansımıza başvuru yapmamasını öneririz.

-Yurt dışında yaşayan kişiler ajansımıza başvuru yapamaz.

-Hobi gibi düşünüyorum, şansımı denemek istiyorum, çevresine gösteriş olsun diye, bir anlık heves ile öylesine başvuru yapmak istiyorum vb. düşünceler içinde olan kişilerin ajansımıza başvuru yapmamasını öneririz.

-Ajansımızda kayıt için ödenen bir tutar yoktur. Yapımlara ve yönetmenlere yapılan sunumlarınız için, Headshot Fotoğraf ve Audition çekimi, Setcard ve Tasarım hizmetine ihtiyacınız olacaktır. Bu hizmetten yararlanmak isteyen adaylar, grafiker hizmet bedelinin tarafınızca ödenmesi zorunludur.