Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Microp Production 2005 yılından bu yana yapımcı ve oyunculara en kaliteli hizmeti sunmak amacıyla,bu renkli ve tempolu hayatın içinde ekrana en yakışan yüzleri bulup boşlukları tamamlamaktadır. Deneyimli ve güler yüzlü kadrosu ile ekranlarda beğeni ile izlenilen sinema, dizi, reklam, klip ve show programlarını yapan değerli yapım firmalarının ihtiyaç duyduğu dürüst, güvenilir prodüksiyon şirketi ve başarılı projelerin aranılan cast ajansı olmuştur. Microp Cast Ajans Oyuncu Ajansı sinema, dizi, reklam filmleri için oyuncu, yeni yüz, bebek oyuncu ve çocuk oyuncu sağlayan güvenilir en iyi cast ajansı olmuştur.

1993 yılında Türkiye’nin ilk ajansında asistan olarak başladığım bu hayatımın yolunda, prensiplerim ve iş azmim sayesinde kısa sürede başarılı yapıtların cast hizmetlerini karşılar hale geldim. Bunlardan bazıları; tv dizisi olarak Mahallenin Muhtarları, Gurbetçiler, Sıdıka, Kara Melek , Sıcak Saatler, Süper Baba, sinema filmi olarak Ağır Roman, Hamam, Tabutta Rövaşata, reklamlar, klipler, Show programları ve daha birçok proje. Başarılı olmak daha çok başarı isteğini doğurur. Bu iş artık benim sevdiğim meslek ve kendi firmamı kurma çabalarım 2005 senesinde Cihangir Firüzağa mahallesinde müstakil bir ofis ile gerçekleşti.

2005 yılında kendi ofisimde kendi yerimin verdiği güvenle başladığım işlerde değerli çalışma arkadaşlarım ile sözümüzün değerli olduğunu, doğruluğumuzu, yalansız çalışma ve işimizi yaparken çözüm odaklı yaklaşmamız gerektiğini bir ilke bilip, kimsenin hakkı kimseye geçmeyecek inancımızla yolumuzda ilerledik. Başarılarımız prensiplerimizle beraber çoğaldı. Oyuncu arkadaşlarımız Haklarını zamanında ve hak ettikleri kadar aldılar. Yapımcı ve yönetmenler sette işlerini bilen oyuncu arkadaşlarımız ile çalışmaktan, Oyuncularımız ise bizimle çalışmaktan her zaman mutlu oldular. Paylaşmak her zaman güzellik ve bereket getirir. Microp olarak herkese güzel bulaştığımıza inanıyoruz. Yanımızda yeteneğine güvenen herkese yer var. İşine saygısı olan herkese kapımız ardına kadar açık.

 

Microp Production Kurucusu

~ Volkan GÜLOĞLU

 

1993 yılında Türkiye’nin ilk ajansında asistan olarak başladığım bu hayatımın yolunda, prensiplerim ve iş azmim sayesinde kısa sürede başarılı yapıtların cast hizmetlerini karşılar hale geldim. Bunlardan bazıları; tv dizisi olarak Mahallenin Muhtarları, Gurbetçiler, Sıdıka, Kara Melek , Sıcak Saatler, Süper Baba, sinema filmi olarak Ağır Roman, Hamam, Tabutta Rövaşata, reklamlar, klipler, Show programları ve daha birçok proje. Başarılı olmak daha çok başarı isteğini doğurur.