Çocuk Oyuncu Başvuru​

cocuk oyuncu basvurusu

Microp Production, çocuk oyuncu adaylarının gelişimlerinde ve oyunculuk serüvenlerinde tam destek vermektedir. Çocuklarımızın oyunculuğa ve modelliğe giriş ile beraber dil gelişimi, ilişki kurma yetenekleri, Jest-mimik,beden dili gibi gelişimlerinde olumlu yönde ilerlediklerini birlikte gözlemleyelim. Microp Production çocuk oyuncu Ajansı olarak reklam, dizi, sinema, ürün tanıtımı ve katalog çekimlerinde çocuk oyuncu ve çocuk modellerimizin başarılarının Sevinç’lerinin ortağı olduk.

Siz de Çocuklarınızın Projelerimizde Yer Almasını İstiyorsanız Aşağıdaki Formu Doldurmanız Yeterli Olacaktır. Cast Direktörlerimiz Size Dönüş yapacaktır.

İŞİMİZİ GÜZEL YAPMANIN MUTLULUĞUNU YAŞAMAKTA VE YAŞATMAKTAYIZ.

Başvuru Formu

Önemli Bilgi

Hiçbir ajans dizi, sinema ve reklam filmine profesyonel stüdyo fotoğraflarınız çekilmeden sunum yapamaz. Online başvuru ile projelere seçildiniz tarzında gelen mesajlara itibar etmeyiniz.

Microp Production&Cast Ajans bünyesinde dizi, sinema, reklam ve katalog çekimlerine oyuncu ve model adayları, çocuk oyuncu ve bebek model adayları, manken&model adayları; projelerimizde görev almak için formu dikkatlice doldurmanız yeterli olacaktır. Profilinize uygun bir proje mutlaka Microp Production’da bulunacaktır.

WhatsApp WhatsApp