Manken Model Başvuru​

Manken-Model-Basvuru

Katalog , reklam filmi ve bir çok ürün tanıtım projelerinde adını duyurmuş ve çok sayıda ünlü markaların aranılan manken & model Ajansı olmuştur. Reklam ve katalog çekimlerine manken ve model sunumları yaparak, siz manken ve model adaylarını yeni projeler ile buluşturuyoruz. Microp Production olarak manken&model ajansı alanında verdiği hizmetlerle ünlü firmaların tercih ettiği ajans olmaktan gurur duyuyoruz.

18-25 Yaş arası fiziğine güvenen ve iyi fotoğraf verdiğine inanan kadın-erkek yeni yüz adaylar; Siz de ünlü reklam ve katalog firmalarının yüzü olmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurun sizi arayalım.

Başvuru Formu

Önemli Bilgi

Hiçbir ajans dizi, sinema ve reklam filmine profesyonel stüdyo fotoğraflarınız çekilmeden sunum yapamaz. Online başvuru ile projelere seçildiniz tarzında gelen mesajlara itibar etmeyiniz.

Microp Production&Cast Ajans bünyesinde dizi, sinema, reklam ve katalog çekimlerine oyuncu ve model adayları, çocuk oyuncu ve bebek model adayları, manken&model adayları; projelerimizde görev almak için formu dikkatlice doldurmanız yeterli olacaktır. Profilinize uygun bir proje mutlaka Microp Production’da bulunacaktır.

WhatsApp WhatsApp