Bebek Model

Büyüyen medya sektöründe yetişkinlerin yanı sıra firmaların bebek talebi de artmaya başladı. Bebeklerinin katalog çekimlerinde ve reklam filmi projelerinde yer almasını isteyen anne babalar  başvurusu yaparak projelerde bebeklerinin değerlendirilmesini istemektedir. Hem gelecekte onlara bir anı hem de küçük yaşta farklı deneyimler sağlatacak olan projelerde yer alma fırsatı sunmaktayız. Büyüyen kadromuz ile bebeklerinizi reklam ve katalog çekimlerinin aranan yüzleri arasına kazandırmayı hedeflemekteyiz. Ajansımız bu doğrultuda firmalara hizmet vermektedir.

 

Yetişkinler gibi bebeklere de bu sektör içinde fazlasıyla ihtiyaç duyulmaktadır. Anne babalar güvenilir ve bebeklere uygun programlar ile birlikte çalışma yapan bebek model ajans bünyemize başvuru yaparak bebekleri için sunulan bu fırsatı değerlendirebilirler. Bebek model olarak değerlendirilen bebekler; mama reklamı, bebek bezi reklamı, bebek arabası ve bebek odası reklam filmlerinin yanı sıra birçok bebek model katalog çekimlerinde de yer alma fırsatı yakalayabilmektedirler.

 

Bizim için önemli olan karşılıklı memnuniyet içerisinde çalışma yürütmektir. Bebeğiniz için kaliteli hizmet veren ve set ortamında konforunu sağlayacak olan bebek model ajansımıza fotoğraf ve bilgilerinizi göndererek cast direktörlerimiz tarafından değerlendirilmeye tabi tutulabilirsiniz. Bebekleriniz güler yüzlü ve sakin yapıdaysa projelerde seçilme şansı da bir o kadar artmış olacaktır. Microp Production bebek model ajansı olarak size profesyonel anlamda destek verecek olan ekibimiz ile birlikte projelerde yer alma fırsatını siz de yakalayın. Web sitemizde bulunan online başvuru formu ile siz de bir adım atabilirsiniz.

 

WhatsApp WhatsApp