Cast Ajans Çalışmaları

Cast Ajans Çalışmaları

Günümüzde hemen hemen herkesin hayali olan oyunculuk, doğru atılan adımlarla mümkün. Oyuncu olmak isteyen kişiler cast ajanslarını tercih ederek yola çıkmaktadırlar. Piyasada birçok cast ajans bulunmaktadır, ancak sizi sektöre kazandıracak niteliklere sahip bir cast ajans tercih ederek başlangıç yapabilirsiniz. Kaliteli bir cast ajans sizin oyunculuk kariyerinizi belirlemektedir. Doğru kişilerle yola çıkmak referans olarak size büyük katkılar sağlayacaktır. Bizler 2005 yılından bugüne kadar tecrübeli ekibimizle birlikte dizi, sinema ve reklam projelerinde başarılara imza attık.

 

Cast ajans çalışmalarımızda kadromuzun zenginliği sayesinde projelere doğru cast sunumları yaparak oyuncularımızın başarılarına vesile olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Microp Production bünyesine yapılan başvurularda ekrana uygun yüzleri ve yetenekleri seçerek cast ajans kadromuza dahil etmekteyiz. Oyunculuk yeteneğinizin olduğunu düşünüyor ve kendinizi bu yönde geliştirmek istiyorsanız Microp Production size kapılarını açacaktır. Bünyemizde usta oyuncu koçlarıyla birlikte oyunculuk eğitimi alma fırsatından yararlanabilirsiniz. İyi bir oyuncuda olması gereken tüm niteliklere sahip olmak istiyorsanız oyunculuk eğitimi alarak projelere seçilme şansınızı arttırabilirsiniz.

 

Web sitemizde  bulunan online başvuru formuna bilgi ve fotoğraflarınızı ekleyerek cast ajans çalışmaları direktörlerimiz tarafından değerlendirilmeye tabi tutulabilirsiniz. Onaylanan başvurular ile mülakat görüşmesi yapılmaktadır. Cast ajans kadromuza en uygun yüzleri ve yetenekleri dahil etmek için elimizden geleni yapmaktayız.

 

WhatsApp WhatsApp