Çocuk Ajansı

Çocuk Ajansı

Çocuklarının dizi, sinema, reklam ve katalog çekimi projelerinde yer almasını isteyen ebeveynlere çocuk ajansları destek vererek sektöre hazırlamaktadır. Çocuk oyunculara olan ihtiyaç günümüzde çok daha fazlalaşmış durumda. Televizyon ve internet projelerinin yükselişe geçmesiyle birlikte yapım firmaları her yaştan oyuncu talep etmektedirler. Aileler çocukları için her zaman en iyisini ister ve seçilen çocuk ajansı bu aşamada büyük önem taşımaktadır. Çocuklarınız için doğru kariyer planlaması yaparak medya sektörüne kazandıran çocuk ajansı bünyemizde, çocuklarınızın yeteneklerini geliştirerek geleceklerine katkı sağlamaktayız.

 

Çocuk ajansı bünyemizde çocuk oyuncuların yanı sıra çocuk manken ve çocuk model olma imkanı da vermekteyiz. Burada en önemlisi sadece ailelerin isteğiyle değil çocukların da bu sektöre ilgili olmaları başarılı olmalarına katkı sağlayacaktır. İlk aşamada göndereceğiniz fotoğraf ve bilgiler cast direktörlerimizin değerlendirmesinden geçmektedir. Çocuk ajansı kadromuza katkısı olabilecek başvuruları kabul etmek için elimizden geleni yapmaktayız. Çocuklarınız için güvenilir ve kaliteli bir çocuk ajansı arayışındaysanız bize çekinmeden başvurularınızı gönderebilirsiniz.

 

Çocuk ajansı bünyemizde yetiştirdiğimiz ve gelişimlerine katkı sağladığımız tüm çocuklar bu zamana kadar birçok projede değerlendirilerek deneyim kazanma fırsatı yakalamışlardır. Hem geleceklerine bir anı hem de küçük yaşta büyük başarılar bırakacak olan bu deneyimlerle ailelerle birlikte sevinçlerine ortak olmaktayız. Kaliteli ve güvenilir çocuk ajansı ile seçkin yapım firmalarının ilk tercihleri arasında olmamız, çocuk oyuncuların hayallerine ortak olmamızı sağlamaktadır.

 

Çocuk oyuncular ile birlikte ailelerin de projelerde yer alma olanağı da mümkün. Her yaştan oyuncu adaylarının taleplerini karşılayarak televizyon sektörüne dahil etmekten mutluluk duyuyoruz. Online başvuru ile siz de şansınızı deneyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp