Çocuk Oyuncu Ajansı

Çocuk Oyuncu Ajansı

Çocuklarının oyuncu olmasını isteyen ebeveynlere destekler sağlamakta olan çocuk oyuncu ajansları, tamamen güven temelli çalışmalar yapmaktadır. Buna istinaden ebeveynler gönül rahatlığı ile çocuklarının geleceğe yönelik oyunculuk adımları için çocuk oyuncu ajanslarını tercih edebilirler.

Dizi, sinema ve reklam filmlerinde rol alabilme fırsatını her yaştan çocuk katılımcılara sağlamaktayız.  Bu bağlamda; kaliteli ve güvenilir çocuk ajansları öncülüğünde çocuklarınızın hayallerini gerçekleştirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

 

 

Çocuk ajansları dizi, sinema ve reklam filmi projelerinin yanında çocuk model ve çocuk mankenlik imkanı da sunmaktadır. Katalog çekimlerinde yer alan çocuk modellerimiz küçük yaşta geleceğe dair kariyer planmasında her iki alanda da destek görmektedir. İlk aşamada online başvuru ile gönderilecek bilgi ve fotoğraflar cast direktörlerimizin incelemesine tabii tutulmaktadır. Çocuk oyuncu seçmelerinde çocuklar eğlenirken oyunculuk yeteneklerini de geliştirebilme fırsatları yakalayabilirler.

 

 

Güvenilir çocuk oyuncu ajansı aracılığı ile seçkin yapımcı firmalarına doğrudan iletişim olanakları da sağlayabilmekte olan cast ajansı hizmetimiz, çocukların küçük yaşta dahi hayallerini gerçekleştirmesine ön ayak olmaktadır. Bunun yanı sıra ailelerin de çocukları ile birlikte projelerde yer alma olanağına da verdiğimiz hizmetlerle televizyon dünyasına dahil etmekteyiz. Her yaştan oyuncu adaylarının beklentisini karşılamakta olan firmamıza siz de dahil olarak isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Online başvuru sayfamızdaki başvuru formunu doldurarak bu fırsatı değerlendirin.

WhatsApp WhatsApp