Cast Ajans Seçimi

cast-ajans-secimi

Cast Ajans Seçimi

Profesyonel kadromuz ile verdiğimiz cast hizmeti, yapım firmaları ve oyuncuların ilk tercihi olmamızı sağlamaktadır. Televizyon sektöründe kariyer hedefleyen tüm oyuncu adaylarına sunduğumuz olanaklarla hayallerini gerçekleştirmeleri için ön ayak olmaktayız. Günümüzde Türkiye genelinde birçok cast ajans bulunmaktadır. Ancak sizi doğru yönlendirecek ve taleplerinize doğru karşılık verecek olan cast ajansı seçmek tamamen sizin araştırmalarınıza bağlı. Oyuncu adaylarını anlamak bizim için büyük önem taşımaktadır.

2005 yılından bu zamana kadar kendi bünyemizde birçok oyuncu yetiştirerek televizyon sektörüne kazandırdık. Oyuncuların haklarını korumak ve set ortamında onları rahat ettirmek projelerde gösterdikleri performansa yansımaktadır. Motivasyonunu kaybetmiş bir oyuncu işinde verimli olamaz bu da meslekten soğumasına neden olabilir. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda cast ajans seçimi büyük önem taşımaktadır.

Bizler cast ajans kadromuz ile kurumsal müşterilerin ve yapım firmalarının büyük küçük her yaştan oyuncu ve model taleplerini en uygun şekilde karşılamaktayız. Sizler de oyunculuğun sadece hayalinizde kalmasını istemiyorsanız ilk adımı başvuru yaparak atabilirsiniz. Yapılan her başvuru bizim için değerlidir. Oyuncu adayları için elemeler yapılarak ajans portföyümüze dahil etmekteyiz. Cast ajansımıza oyunculuk potansiyeli olan kişileri dahil ederek projelere kazandırmaktayız.
Dizi, sinema, reklam, tanıtım gibi birçok projede oyuncularımız adından söz ettirdi. Bünyemizde yetiştirdiğimiz oyuncuların başarılarına ortak olmaktan mutluluk duymaktayız. Bu mesleğe gönül vermiş kişilere daima kapımız açıktır. Yeteneğine güvenen herkese microp production ailesinde yer var.

WhatsApp WhatsApp