Cast Ajansları

cast-ajanslari

Cast Ajansları

Oyuncu olmak istiyorum diyen herkes için ilk aşama bir cast ajansına başvuru yapmaktan geçer. Cast ajansları bünyesinde birçok oyuncu yetiştirerek sektöre hazırlamaktadır. Dizi ve sinema oyunculuğu yapmak isteyen binlerce aday cast ajansları ile bu hayalini gerçekleştirmek istemektedir. Ancak oyunculuk televizyon karşısında izlenildiği kadar kolay bir meslek değildir.

 

İyi oyuncu olmak için zamanınızın büyük bölümünü buna ayırmalısınız. Workshoplara ve eğitimlere katılarak var olan yeteneklerinizi geliştirmek için çaba harcamalısınız. Sevdiğiniz işte başarıyı yakalamak çok zor olmayacaktır. Ekran karşısında büyük bir hayranlıkla izlediğiniz oyuncuların büyük emekler sonucu bu başarıyı elde ettikleri bir gerçektir. Zamanlarının çoğu set ortamında çalışarak geçmektedir. Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuzda oyuncu olmak isteyen kişiler için bu süreç sanıldığı kadar kolay geçmeyecektir.

 

Cast ajansımıza oyuncu olmak için başvuru yapan kişilerin ilk olarak oyunculuk eğitimi alarak kendilerini geliştirmesi gerekmektedir. Hiçbir meslek grubunda eğitim alınmadan ilerlemek mümkün değildir. Ajans bünyemizde konservatuvar mezunu eğitmenlerimiz eşliğinde sağladığımız oyunculuk eğitimi ile oyuncu adaylarını sektöre hazırlamaktayız. Karakter ve bölüm oyuncusu olarak projelere hazırlamakta olduğumuz oyuncuların başarılarına ortak olmak bizi mutlu etmektedir.

 

 

 

 

WhatsApp WhatsApp