Çocuk Ajansı Çalışmaları

Çocuk Ajansı Çalışmaları

Çocukların dizi, sinema, reklam ve katalog çekimlerinde yer almasına fırsat veren çocuk ajansları çocukları televizyon sektörüne donanımlı şekilde hazırlamaktadır. Çocuk oyuncu ve çocuk modellere olan talep günümüzde fazlalaşarak çocukların hayallerini gerçekleştirmesini sağlamaktadır.

 

Televizyon ve internet projelerinin ivme kazanmasıyla birlikte yapımcı firmalar cast ajanslardan her yaştan oyuncu talebinde bulunmaktadır. Ebeveynler çocukları için daima en iyisini ister ve tercih edilen çocuk ajansı bu noktada büyük önem taşımaktadır. Çocuklar için kariyer planlaması yaparak televizyon sektörüne kazandırmanın yanı sıra, çocuklarınızı ilgi alanlarına yönlendirerek yeteneklerini geliştirmelerini sağlamaktayız. Bu da geleceklerine büyük katkı sağlamaktadır.

 

Çocuk ajansı kadromuzda yer alan çocuk oyuncu ve çocuk modellerimizle birlikte bu zamana kadar birçok projeye katkı sağladık. Çocukların mutlu ortamda küçük yaşta kariyer sahibi olmaları geleceklerine zemin hazırlamaktadır. Uygun set ortamında çocukları yormadan çekimler yapılmaktadır.

Çocuklarınızın oyunculuk ve modelliğe yatkınlığına bakılarak çocuk ajans kadromuza dahil etmekteyiz. İlk olarak göndereceğiniz bilgi ve fotoğraflar ile başvurularınız cast direktörlerimizin değerlendirmesinden geçmektedir. Çocuk ajansı kadromuza katkı sağlayabilecek başvuruları kabul etmekteyiz. Çocuklarınız için kaliteli ve güvenilir çocuk ajansı arayışı içindeyseniz bize başvurularınızı gönderebilirsiniz.

Yapım firmalarının isteği doğrultusunda çocuk oyuncularla birlikte ailelere de projelerde yer alma fırsatı sunulmaktadır. Her yaştan oyuncu ve oyuncu adaylarının taleplerini karşılayarak medya sektörüne dahil etmekten memnuniyet duyuyoruz. Microp Production sayfamıza Online başvuru yaparak siz de şansınızı deneyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp