İstanbul Çocuk Ajans

istanbul çocuk ajans

İstanbul Çocuk Ajans

Çocuklar bizim en değerli varlıklarımızdır. Onların mutluluğu ile mutlu olup başarılarıyla gurur duyarız. Çocukları küçük yaşta ilgi alanlarına doğru yönlendirmek onlara sunacağımız en güzel hediyedir. Bu bağlamda küçük yaşta oyunculuğa ilgi duyan çocukları bu alanda eğitmek ve gelişimlerine katkı sağlamak için çocuk ajans bünyesine kayıt yaptırmanız mümkün.

 

Çocuklarınızın küçük yaşta kariyer sahibi olmasını istiyorsanız veya gelecekte bir anı olarak kalmasını istiyorsanız çocuk ajans kadromuzda kayıtlı olan çocuk oyuncular arasına dahil olabilirsiniz. Çocuk ajans projelerimizle birlikte dizi, sinema, reklam, tanıtım filmleri ve katalog çekimlerinde çocuklarınızın yer almasına vesile olmaktayız. Ailelerin yanında çocuklar da bu mesleğe ilgiliyse projelerde gösterecekleri başarı da ikiye katlanmış olacak. Yapım firmalarının çocuk oyuncu talebine karşılık yönlendirdiğimiz çocuklar televizyon sektörüne küçük yaşta adım atarak farklı deneyimler kazanmaktadır.

 

Anne babalar ilk aşamada çocuklarının bilgi ve fotoğraflarını bize göndererek online başvuru fırsatından yararlanabilirler. Cast direktörlerimiz tarafından incelenen çocuk oyuncu başvurusu onay aşamasından geçtikten sonra ofisimizde ön görüşme için randevu oluşturulmaktadır. Direkt başvuru ile kayıt yapılmamakta ve yüz yüze görüşme yapıldıktan sonra çocuk ajans bünyemize dahil etmekteyiz. Onay aşamasından geçen çocuklara profesyonel stüdyo fotoğraf çekimleri yaparak kayıtları tamamlanmış olacaktır. Siz de çocuklarınızın projelerde değerlendirilmesini istiyorsanız bize başvuru yapmaktan çekinmeyin.

WhatsApp WhatsApp