Oyunculuk Ajansı Kayıt

microp-oyunculuk-ajansi

Oyunculuk Ajansı Kayıt

Oyunculuk ajansları dizi, sinema, reklam başta olmak üzere televizyon ve internet mecrasındaki tüm projeler için cast yönlendirmesi yapmaktadır. Kariyerlerine medya sektöründe yön vermek isteyen kişiler oyunculuk ajansları ile iletişime geçmektedir. Ekranlarda beğeni ile izlenilen oyuncular oyunculuk ajansları ile başlangıç yapmışlardır. Yapım firmalarının oyuncu taleplerini doğru şekilde karşılamak ve oyuncuların haklarını korumak oyunculuk ajanslarının görevidir. İyi bir oyunculuk ajansı öncelikli olarak oyuncu adaylarına yön vermeli ve gereken desteği sağlamalıdır.

 

Microp Production oyunculuk ajansı olarak oyuncu ve oyuncu adaylarını kariyerlerinde önemli bir noktaya getirmek için elimizden geleni yapmaktayız. Siz de oyunculuk mesleğine ilgi duyuyorsanız ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız profesyonel kişilerden destek alabilirsiniz. Microp Production oyunculuk ajansı oyuncu adaylarına hem iş hem de eğitim konusunda gereken desteği vermektedir. Alanında uzman oyuncu koçlarımız ile iyi bir oyuncuda olması gereken tüm nitelikleri kazandırmaktayız.

 

Oyunculuğa yeteneği olan ve bu yeteneğini geliştirmek isteyen herkese kapımız sonuna kadar açık. Profesyonel ekibimiz sizleri dizi, sinema ve reklam projeleri başta olmak üzere birçok projeye kazandırmak için elinden geleni yapmaktadır. İlk olarak web sitemiz üzerinden dolduracağınız başvuru formu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Adayların başvuruları cast direktörlerimiz tarafından tek tek incelenmekte ve ajans kadromuza uygun kişiler seçilerek mülakat görüşmesine davet edilmektedir. Yüz yüze görüşmede oyunculuğa uygunluğunuza bakılarak kayıt işlemi tamamlanmaktadır.

 

WhatsApp WhatsApp