Cast Ajansları

Cast Ajansları

Profesyonel oyuncular ve verdiğimiz cast hizmeti ile yapım firmaları tarafından tercih edilen firmamız sizi televizyon sektörüne doğru adımlarla hazırlayarak hayallerinize giden yolda destek vermektedir. Kurumsal müşterilerin ve yapım firmalarının büyük küçük her yaştan oyuncu ve model taleplerini en uygun şekilde karşılamaktayız. Oyuncu olmak isteyenler için ilk adım cast ajansları ile başlangıç yapmalarıdır. Ekranlarda beğeni ile izlenilen birçok oyuncu cast ajansları ile oyunculuk mesleğine başlamıştır.

 

Cast ajansları sektördeki dizi, sinema, reklam, belgesel çekimleri ve internet projelerine en uygun yüzü seçerek kadrolarına dahil etmektedir. Microp Production 2005 yılından bu zamana kadar birçok projeyi başarı ile tamamlayarak en iyi cast ajansı olmuştur.

 

Microp Production cast ajans olarak profesyonel ekibimizle birlikte daima yenilikçi hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Medya sektöründeki yeniliklere uyum sağlayarak bünyemizde yetiştirdiğimiz oyuncularımızın başarılarına ortak oluyoruz. Oyuncu haklarını koruyarak bu mesleğe gönül vermiş kişilerle ortak bir başarı sürdürmek bizim için büyük önem taşımaktadır. Profesyonel oyuncularımızın yanı sıra oyuncu olmak isteyen kişilere oyuncu koçlarımız ile destek vermekteyiz. Verdiğimiz eğitimler ile iyi bir oyuncuda olması gereken niteliklerin tümünü kazandırmaktayız.

 

Cast ajansları ile yapacağınız başlangıç sizi doğru yönlendirecek ve oyunculuk kariyerinizde iyi bir konuma taşıyacaktır. Yeteneğine güvenen herkes microp ailesine katılma fırsatından yararlanabilir.

 

WhatsApp WhatsApp