Çocuk Ajans

çocuk ajans

Çocuk Ajans

Çocukların geleceklerini yeteneklerine ve ilgi alanlarına yönlendirerek inşa etmek onlara sunacağımız en güzel armağandır. Küçük yaşta oyunculuk mesleğine ilgisi olan çocukları bu alanda eğitimlere yönlendirmek ve desteklemek için çocuk ajans bünyesine kayıt yaptırabilirsiniz. Yaratıcı drama eğitimleri ile desteklenecek olan oyunculuk serüveninde yeteneklerini küçük yaşta fark etmelerini sağlayabilirsiniz. Çocuk ajans bünyemizde oyuncu koçlarımız eşliğinde çocuklara drama eğitimleri verilmektedir. Televizyon sektöründe çocuk oyunculara sıkça yer verilmektedir.

 

Küçük yaşta çocuklarınızın kariyer sahibi olmasını istiyor ve yeteneklerini geliştirmek istiyorsanız çocuk ajans kadromuza başvuru yaparak değerlendirilmeye tabi tutulabilirsiniz. Çocuk ajans projelerimizle çocuklarınızın dizi, sinema, reklam, internet projeleri ve katalog çekimlerine sunumlarını yaparak yer almalarına vesile oluyoruz. Aileler çocuklarının projelerde yer almasını isteyerek çocuk ajansımıza başvuru yapmaktadırlar ancak önemli olan çocuklarınızın bu mesleğe ilgi duymalarıdır. Sevecekleri işi yaparken geleceklerine zemin hazırlamaları mümkün olacaktır. Yapım firmalarının çocuk oyuncu taleplerine bünyemizde kayıtlı çocuklarımız ile bu talepleri doğru şekilde karşılamaktayız.

 

Siz de çocuklarınızın projelerde yer almasını istiyorsanız ilk olarak çocuklarınızın bilgileri ve fotoğraflarını göndererek online başvuru yapabilirsiniz. Cast direktörlerimizin onayından geçen başvurular için ajansımızda ön görüşme yapılmaktadır. Onaylanan çocuk oyuncu adayları için profesyonel fotoğraf çekimi yapılarak çocuk ajans kadromuza dahil edilmektedir.

 

WhatsApp WhatsApp