Oyuncu Ajansı

Oyuncu Ajansı

Oyunculuk çoğu kişi için çocukluktan gelen bir hayaldir. Çoğu insan şartlar dolayısıyla bu hayalini gerçekleştirememiştir. Televizyon ve internet sektöründe projelerin ivmeye geçmesiyle birlikte yapım firmalarının oyuncu talebi fazlalaşmıştır. Buna istinaden oyuncu ajansları bu talepleri en doğru şekilde karşılamak için çalışmaktadır. İyi bir oyuncu ajansı bir oyuncuda olması gereken tüm nitelikleri kazandırmalı ve sektörde adından başarıları ile söz ettiren bir firma olmalıdır. Bu aşamada Microp Production sizi projelere kazandırmak için elinden geleni yapmaktadır.

 

Oyuncu olmak isteyen kişilerin talepleri bizim için fazlasıyla önem taşımaktadır. Dizi, sinema ve reklam başta olmak üzere birçok projeye oyuncu yönlendirmesi yapmaktayız. Buna istinaden bu mesleği düşünen kişilerin oyunculuk eğitimi alarak kendilerini geliştirmeleri gerekmektedir. Oyuncu ajans bünyemizde verilen kamera oyunculuk eğitimleriyle iyi bir oyuncuda olması gereken tüm nitelikleri kazandırmaktayız.

 

Oyunculuk eğitimi olan kişiler ve eğitim alabilecek kişilerle çalışmak bizim tek tercihimizdir. Büyük küçük bu mesleğe ilgisi olan herkese destek vererek oyuncu yetiştirmekteyiz. Web sitemiz üzerinden bize online başvuru yaparak ilk adımı atabilirsiniz. Yapılan her başvuru cast direktörlerimizin değerlendirmesinden geçerek bize uygun kişiler seçilmektedir. Başvurusu onaylanan kişiler ile mülakat görüşmesi sağlanarak oyunculuğa uygunluğuna bakılmaktadır. Görüşme sonrası cast direktörümüzün onayından geçen kişilere cast fotoğrafları çekilerek microp production oyuncu ajans kadromuza dahil edilmektedir.

WhatsApp WhatsApp